ХХ Световно първенство по футбол „Бразилия 2014” № 31

Резултати от футболните мачове и програмата за  предстоящите срещи
Порядък на колоните в таблицата:
1. Идентификационният номер на футболната среща, определен от ФИФА
2. Часът на началото на срещата в местно, бразилско, време
3. Часът на срещата в чикагско време
4. Часът на срещата – българско време
5. Групата, в която е срещата или необходимата информация при елиминациите
6. Отборите, които играят
7. Град, в който се играе футболният мач
8. Резултат от изиграните мачове
Резултатите се вписват до времето, в което е възможно, според графика за отпечатванаето на вестник „България Сега”  в Чикаго.

12 юни, четвъртък
1.   17.00   15.00   23.00      А   Бразилия – Хърватия        Сао Паулу          3:1             

13 юни, петък
2.   13.00   11.00   19.00     А   Мексико – Камерун           Натал                   1:0    
3.   16.00   14.00   22.00     В   Испания-Нидерландия     Салвадор            1:5        
4.   18.00   17.00   01.00     В   Чили-Австралия                   Куяба                  3:1

14 юни, събота
5.   13.00   11.00   19.00     С   Колумбия-Гърция              Б. Оризонте       3:0  
6.   22.00   20.00   04.00     С   Кот д,Ивоар – Япония        Ресифе                2:1
7.   16.00   14.00   22.00     Д   Уругвай-Коста Рика           Форталеза          1:3
8.   18.00   17.00   01.00     Д   Англия-Италия                   Манаус                1:2

15 юни, неделя
9.   13.00   11.00   19.00     Е   Швейцария-Еквадор         Бразилия            2:1
10. 16.00   14.00   22.00     Е   Франция-Хондурас            Порту Алегре    3:0
11. 19.00   17.00   01.00    Ф   Арж. – Босна и Херц .    Рио де Жанийро   2:1      

16 юни, понеделник
12.   16.00   14.00   22.00     Ф   Иран-Нигерия                  Куритиба            0:0
13.   13.00   11.00   19.00     Г   Германия-Португалия     Салвадор           4:0
14.   19.00   17.00   01.00     Г   Гана-САЩ                           Натал                   1:2

17 юни, вторник
15.   13.00   11.00   19.00     Н   Белгия-Алжир                  Б. Оризонте        2:1      
16.   18.00   17.00  01.00      Н   Русия-Реп.Корея              Куяба                   1:1
17.   16.00   14.00  22.00      А   Бразилия-Мексико          Форталеза          0:0

18 юни, сряда
18.   18.00   17.00   01.00     А   Камерун-Хърватия           Манаус               0:4
19.   16.00   14.00   22.00     В   Испания-Чили             Рио де Жанейро    0:2
20.   13.00   11.00  19.00      В   Австралия-Нидерл.   Порту Алегре          2:3

19 юни, четвъртък
21.   13.00   11.00   19.00     С   Колумбия-Кот д,Ивоар    Бразилия        2:1
22.   19.00   17.00   01.00     С   Япония-Гърция                  Натал               0:0
23.   16.00   14.00   22.00     Д   Уругвай-Англия                 Сао Паулу       2:1

20 юни, петък
24.   13.00   11.00   19.00     Д   Италия-Коста Рика           Ресифе            0:1
25.   16.00   14.00   22.00     Е   Швейцария-Франция       Салвадор       2:5
26.   19.00   17.00   01.00     Е   Хондурас-Еквадор            Куритиба       1:2

21 юни, събота
27.   13.00   11.00   19.00     Ф   Аржентина-Иран              Б. Оризонте  1:0
28.   18.00   17.00   01.00     Ф   Нигерия-Босна и Херц.   Куяба              1:0
29.   16.00   14.00   22.00     Г    Германия-Гана                  Фортелеза     2:2

22 юни, неделя
30.   18.00   17.00   01.00     Г   САЩ-Португалия              Манаус             2:2
31.   13.00   11.00   19.00     Н   Белгия-Русия               Рио де Жан.         1:0
32.   16.00   14.00   22.00     Н   Реп.Корея-Алжир       Порту Алегре       2:4

23 юни, понеделник
33.   17.00   15.00   23.00     А   Камерун-Бразилия         Бразилия      1:4
34.   17.00   15.00   23.00     А   Хърватия-Мексико         Ресифе          1:3
35.   13.00   11.00   19.00     В   Австралия-Испания       Куритиба       0:3
36.   13.00   11.00   19.00     В   Нидерландия-Чили       Сао Паулу      2:0

24 юни, вторник
37.   16.00   15.00   23.00     С   Япония-Колумбия          Куяба              1:4
38.   17.00   15.00   23.00     С   Гърция-Кот д,Ивоар       Форталеза    2:1
39.   13.00   11.00  19.00      Д   Италия-Уругвай              Натал              0:1
40.   13.00   11.00   19.00     Д   Коста Рика-Англия        Белу-Ориз.    0:0

25 юни, сряда
41.   16.00   15.00  23.00      Е   Хорндурас-Швейц.         Манаус         0:3
42.   17.00   15.00  23.00      Е   Еквадор-Франция         Рио де Жан.  0:0
43.   13.00   11.00  19.00      Ф   Нигерия-Аржентина   П. Алегре        2:3
44.   13.00   1.00    19.00      Ф   Босна и Херц.-Иран       Салвадор         3:1

26 юни, четвъртък
45.   13.00   11.00   19.00      Г   САЩ-Германия                 Ресифе           0:1
46.   13.00   11.00   19.00      Г   Португалия-Гана              Бразилия      2:1
47.   17.00   15.00   23.00      Н   Реп.Корея-Белгия           Сао Паулу     0:1
48.   17.00   15.00   23.00      Н   Алжир-Русия                    Куритиба      1:1

ОСМИНАФИНАЛИ

28 юни, събота
49.   13.00   11.00   19.00     1А – 2В      Белу Оризонте       Бразилия – Чили           1:1 /4:3 дузпи/   
50.   17.00   15.00   23.00     1С – 2Д     Рио де Жанейро    Колумбия – Уругвай     2:0

29 юни, неделя
51.   13.00   11.00    19.00      1Б – 2А     Фортелеза              Холандия – Мексико   2:1  
52.   17.00   15.00  23.00        1Д – 2С    Ресифе                     Коста Рика – Гърция    1:1 /6:4 дузпи/

30 юни, понеделник
53.   13.00   11.00   19.00     1Е – 2Ф     Бразилия                 Франция – Нигерия      2:0
54.   17.00   15.00   23.00     1Г – 2Н     Порту-Алегре          Германия – Алжир        2:1 /прод/
 
1 юли, вторник
55.   13.00   11.00   19.00     1Ф – 2Е      Сао Паулу              Аржентина – Швейцария  1:0 /прод/
56.   17.00   15.00   23.00     1Н – 2Г        Салвадор             Белгия – САЩ  2:1  /прод/

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

4 юли, петък
57.   17.00   15.00   23.00     W49 – W50     Фортелеза             Бразилия – Колумбия   
58.   13.00   11.00   19.00     W53 – W54     Рио де Жанейро   Франция – Германия

5 юли, събота
59.   17.00   15.00   23.00     W51 – W52     Салвадор                Холандия – Коста Рика
60.   13.00   11.00   19.00     W55 – W56     Бразилия                Аржентина –   Белгия   

ПОЛУФИНАЛИ

8 юли, вторник
61.   17.00   15.00   23.00     W57 – W58     Белу Оризонте

9 юли, сряда
62.   17.00   15.00  23.00     W59 – W60     Сао Паулу

МАЧ  ЗА 3-4 МЯСТО

12 юли, събота
63.   17.00   15.00   23.00     L61 – L62     Бразилия

ФИНАЛ

13 юли, неделя
64. 16.00   14.00  22.00     W61 – W62     Рио де Жанейро