ДОБРИЧ – "Добруджа 07" с четвърта поредна победа във Висшата лига по волейбол

Четвърта поредна победа във Висшата лига по волейбол постигна мъжкият състав на “Добруджа 07”. При гостуването си на “Родопа” Смолян добричките волейболисти не оставиха никакви шансове на своите съперници и само за 1 час и 5 минути се наложиха с 3:0 гейма(10:25 ; 18:25 ; 19:25).
Играещият треньор Петър Пенев пусна в игра всички състезатели от групата на добричкия отбор, които играха с огромно желание и настроение, демонстрирайки пред зрителите от Смолян много от елементите на съвременния волейбол, информират от пресслужбата на клуба.
С тази си победа волейболистите на “Добруджа 07” се утвърдиха като едноличен лидер във Висша лига и са единственият отбор без загубена среща. Следващият мач на добричлии е на 26 ноември, когато ще посрещнат като домакини в зала “Добротица” от 16:00 часа отбора на “Дунав” Русе.